Metoda Pick UpSensory English

Dynamiczne zajęcia dla przedszkolaków

To wspaniały angielski dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, która zapewnia Twojemu dziecku nie tylko naukę języka angielskiego, ale także niezapomniane i mega ekscytujące wrażenia sensoryczne.

Piankolina, żel, piasek czy farba to tylko niektóre z naszych pomocy naukowych.

ZAPISZ DZIECKO NA BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE!

ZAPISUJEMY CAŁY ROK!

ZADZWOŃ  697144507  LUB KLIKNIJ PRZYCISK: 

Metoda PICK Up Sensory English jest:

PRZYJAZNA

Nauka odbywa się w formie zabawy, w niewielkich grupach, w ładnych kolorowych salach a dzieci nawiązują ze sobą przyjaźń od samego początku.

EKSCYTUJĄCA

Dzieci chcą się uczyć i poznawać nowe słówka i zdania ponieważ robią to własnoręcznie budując, lepiąc i manipulując naszymi pomysłowymi „pomocami naukowymi”.

AMBITNA

Zawiera wyjątkowo duży zasób słów i kontekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym.

WIARYGODNA

Metodyk główny i twórczyni metody stoją na straży standardów realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.

WIELOZMYSŁOWA

Gwarantuje rozwój nie tylko językowy ale także innych zdolności poznawczych – dzięki angielskim projektom sensorycznym – oraz płynne przejście na kolejny poziom oraz kontynuację nauki.

PRZYJAZNA RODZICOM

Zawiera bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili i spotkań z rodzicami oraz dedykowanej platformy online i osobnego dziennika elektronicznego.

 

Pick Up Sensory English

Przetestuj w 100% bezpłatnie warsztaty

Maty edukacyjne, piłki, fiszki i inne…

Dynamiczne zajęcia są nowatorską formą nauki, która integruje różnorodne aktywności fizyczne z nauką języka angielskiego. Nasza metoda łączy naukę języka angielskiego z ruchem, co przynosi znacznie lepsze efekty w przyswajaniu materiału. Badania naukowe wykazują, że połączenie nauki i ruchu poprawia zdolności poznawcze, koncentrację i pamięć.

Podczas zajęć dzieci angażują się w różnorodne gry i zadania, które mają na celu praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy językowej. Dzieci uczą się komunikować w języku angielskim w praktycznych sytuacjach, takich jak podróżowanie, pisanie e-maili, komunikacja telefoniczna itp.  Zajęcia oparte na dynamicznych aktywnościach fizycznych są świetną motywacją dla dzieci do nauki języka angielskiego. Dzieci są bardziej zainteresowane i zaangażowane, ponieważ nie tylko przyswajają nowe słownictwo i gramatykę, ale też mają szansę poruszać się i mieć fun z innymi uczestnikami.

 Nasze zajęcia są grupowe i promują komunikację i współpracę między uczniami. Dzieci mają możliwość rozwijać umiejętności interpersonalne, jak słuchanie, mówienie, zadawanie pytań i negocjacje po angielsku. Dynamiczne zajęcia odbywają się u nas w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Dzieci uczą się w atmosferze pełnej zabawy, zachęcania, akceptacji i wsparcia. Stwarzamy sprzyjające warunki do rozwijania pewności siebie i eksperymentowania z językiem.