Zobacz jak w JOST uczymy:

U nas bohaterem jest Twoje dziecko

Pewnie jako rodzic chcesz zapewnić swojej pociesze szczęście, bezpieczeństwo, nowoczesną edukację… Być może już teraz myślisz o jego przyszłości, dlatego stawiasz na inteligentne zabawki i gry stymulujące rozwój. Wszystko, byle tylko lepiej poznało i zrozumiało świat. 

Do tej pięknej historii o Twoim małym bohaterze dodamy jeszcze jeden element… rozwinięcie językowych skrzydeł. Twoja pociecha niebawem ma szansę sięgnąć po najlepsze możliwości serwowane przez współczesny świat, zrealizować największe marzenia i skorzystać z życiowych szans. Tylko do tego potrzebna jest doskonała znajomość angielskiego.

I w tym miejscu zjawiamy się my 🙂 

Każdego ucznia traktujemy jak ziarenko z ogromnym potencjałem. Nasza szkoła, lektorzy i polisensoryczne metody nauczania angielskiego są niczym ogrodnicy dbający, by ziarenko zakiełkowało, a potem rosło w siłę i w przyszłości mogło sięgnąć w życiu po więcej.

Gdybyśmy sami nie byli rodzicami, moglibyśmy wiele działań w szkole podejmować jedynie na podstawie zdobytej wiedzy i intuicji. Fakt, że sami mamy dzieci, daje nam możliwość dopasowania oferty i programu pod oczekiwania zarówno naszych kursantów jak i ich rodziców. Tym sposobem możemy tutaj złożyć deklarację opiekunom, że inwestycja w kursy językowe pod naszymi skrzydłami, szybko się zwróci.

Dowody

Dowodami na to są: nasze unikatowe i wysokojakościowe programy nauczania, opracowane w najdrobniejszym szczególe scenariusze lekcji, doskonale zaprojektowane pomoce dydaktyczne.

Doświadczenie w pracy z dziećmi

Ten czas upłynął nam na odkrywaniu momentów, które w pełni angażują uczniów, dają im radość, a przez to wpływają na efektywne nauczanie. Dziś bogatsi o te doświadczenia możemy dawać naszym kursantom edukację na wysokim poziomie, dbać o ich dobre emocje i pobudzać chęć do kontynuowania nauki poprzez atrakcyjne zabawy i sensoryczne wyzwania. 

Efekty

Nie szczędzimy wysiłku, by naszym bohaterom zajęcia upłynęły bez nudy, bez stresu, za to radośnie, beztrosko, przyjemnie i dynamicznie. Widać, że nasz wkład przynosi świetne efekty, bo kursanci chętnie przychodzą na zajęcia, świetnie się rozwijają, coraz więcej rozumieją i mówią po angielsku, a w szkole łapią najlepsze oceny. 

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojej pociesze najlepszy pod słońcem rozwój, otworzy je na język angielski, a przy tym będzie pielęgnować ich radość i zadba o super oceny w szkole, to nie bez powodu intuicja pokierowała Cię do nas.

Wystarczy jedno Twoje słowo, a z chęcią zaopiekujemy się językowo Twoim małym bohaterem.