hamburger icon
mobile phone icon
mobile phone icon
biuro@naukajestok.pl
close menu icon
PRZEKONANIA ISTNIEJĄ TYLKO W TWOJEJ GŁOWIE
yellow corner

Coaching & mentoring

Coaching

Coaching to droga do poznania siebie, swoich wartości, atutów oraz potencjału. Jednocześnie to szansa do przeanalizowania swojego życia, swoich wyborów, ról życiowych, dotarcia do SWOJEGO JA.
Coach to osoba, która akceptuje Cię takim jakim jesteś, która Cię słucha i zadaje pytania jak również ćwiczenia. Poprzez zadawanie Ci pytań, znajdujesz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie. Wytyczasz swój cel i przygotowujesz się, aby go zrealizować. Coach jest asystentem w Twojej drodze, pomaga w koncentracji na celu, zobaczeniu innych perspektyw, wyborów, czy rozwiązań. Coach jest Twoim wsparciem do uzyskania lepszego jutra.

Mentoring

Jest to partnerska relacja między mentorem a osobą mentorowaną. Mentoring jest zorientowany na odkrywanie i rozwijanie Twojego potencjału. Polega głównie na tym, abyś poprzez regularne rozmowy z mentorem, zdobywał nową wiedzę, poznawał siebie, rozwijał zawodową samoświadomość i nie obawiał się podążać wybraną samodzielnie drogą samorealizacji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda