hamburger icon
mobile phone icon
mobile phone icon
biuro@naukajestok.pl
close menu icon
PRZEKONANIA ISTNIEJĄ TYLKO W TWOJEJ GŁOWIE
yellow corner

REFERENCJE

„Pełen profesjonalizm! Pani Joanna całe szkolenie przygotowała pod nasze oczekiwania do tego zawierało dużo ciekawych i zaskakujących gier rozwojowych. Mogliśmy dobrze się bawić jak również dużo nauczyć”

 

„Ja miałam okazję skorzystać z coachingu indywidualnego. Na początku miałam straszny dystans czy mi jest on potrzebny. Po kilku minutach wiedziałam, że dobrze zrobiłam, a po całej sesji byłam jak nowo narodzona. Moje życie nabrało sensu, przestałam się bać i zaczęłam .…żyć”

 

„U mnie po sesjach coachingach wiele się zmieniło i wszystko na plus. Nie łatwo jest się przyznać przed sobą do swoich błędów, że czasami to ja powinnam popracować nad sobą a nie próbować zmieniać wszystkich innych wokół. Wyniosłam ze spotkań bardzo, bardzo wiele. Jestem dozgonnie wdzięczna”

 

„Pani Asia to ciepła, empatyczna osoba i zawsze wspierająca. Wiem, że mogę jej zaufać, ponieważ pomogła mi w najgorszym etapie mojego życia”

 

„Panią Joasię poznałam już kilka lat temu. Miałam okazje zobaczyć jej wystąpienia publiczne. Pamiętam, że siedziałam i słuchałam, aż był koniec. Pani Asia prowadziła prelekcje na samych faktach i w większości opartych na własnych doświadczeniach. Całe spotkanie było prowadzone z pasją, przygotowanie w 100%. Bardzo polecam. Super spędzony i owocny czas. Nie mogę się doczekać na kolejne spotkanie.”

 

„Moja przygoda z angielskim u Pani Asi zaczęła się kiedy chciałam poprawić ocenę na koniec semestru. To, ze ją poprawiłam to jedna sprawa ale już zostałam na stałe. Zajęcia są dobrze zorganizowana. Pani Asia ma przyjazne nastawienie do ucznia, dużo cierpliwości i potrafi być również wymagająca. Z chęcią dzieli się swoja wiedzą w sposób obrazowy, dostępny dla uczniów.”
Natalia

 

„…Najlepszy angielski na świecie - ever”
Kasia

 

„Niemiecki, kiedyś to była dla mnie katorga, nie chciałem się go uczyć, ani w ogóle nic o nim słyszeć. Niestety nie miałem wyjścia… musiałem poszukać sobie dodatkowych zajęć i trafiłem na panią Asię.
Teraz się zastanawiam, czy nie zdawać egzaminów po niemiecku. Jakoś się ten język łatwy zrobił i nie wiem czy nie łatwiejszy jest niż angielski. Tak fajnie prowadzonych zajęć nigdy nie miałem. Pani Asia jest sympatyczna i bardzo dobrze tłumaczy, a przede wszystkim kocha to co robi i to się czuje. Dziękuję”
Bartosz

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda