hamburger icon
mobile phone icon
mobile phone icon
biuro@naukajestok.pl
close menu icon
PRZEKONANIA ISTNIEJĄ TYLKO W TWOJEJ GŁOWIE
yellow corner

O MNIE

Odkąd sięgam pamięcią zawsze byłam blisko z nauką, która sprawiała mi ogromną satysfakcję. Pomogła mi również we własnym rozwoju osobistym oraz dobrze przygotować się do wprowadzenia własnej działalności.

Aby wykorzystać moje mocne strony, talenty oraz wiedzę postanowiłam ją przekazywać dalej, bo w tym tkwi moja siła. Umacnianie, oraz efektywne uczenie innych uskrzydla mnie i jest jak tlen bez którego nie można żyć.

Nazywam się Joanna Strzyżewska i jestem trenerem biznesu, coachem, mentorem jak również lektorem języków obcych: niemieckiego i angielskiego.

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej, oraz Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie. Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą z zagranicznymi klientami, ze sprzedażą, obsługą klienta. Doszkalając się nadal, zgłębiałam tajniki produkcji, technologii, jakości, jak również tajniki HR biznes partnera. Ukończyłam między innymi Controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem, oraz liczne szkolenia i kursy, w tym również języków

Lubię poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi, doradzać im oraz ich wspierać. Potrafię uważnie słuchać, jasno precyzować i przekazywać informację. Potrafię wejść w tzw. „ buty klienta”. Moje szkolenia, warsztaty oraz kursy językowe zawsze szyte są na miarę uczestników.

Do swojej pracy podchodzę z pasją i dużym zaangażowaniem.

Osobiście jestem żoną oraz mamą dwóch chłopców, z którymi mamy świetny kontakt. Uwielbiam wszelkie czynności związane z rozwojem osobistym: czytanie książek, szkolenie się, podróżowanie, poznawanie ciekawych ludzi, kultur, miejsc, a także … porzucać do kosza.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda