hamburger icon
mobile phone icon
mobile phone icon
biuro@naukajestok.pl
close menu icon
PRZEKONANIA ISTNIEJĄ TYLKO W TWOJEJ GŁOWIE
yellow corner

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

 

NAUCZAMY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

 

Co nas wyróżnia?

Organizacja zajęć

Organizujemy zajęcia stacjonarne jak i online. Zajęcia online odbywają się na platformie zoom, dzięki której efektywność i wartość merytoryczna zajęć jest również na wysokim poziomie jak przy prowadzeniu zajęć stacjonarnych.
Priorytet dla nas to zadowolenie dziecka i jego opiekuna.

Małe grupy

Możesz sam zadecydować w jakiej grupie chciałbyś uczestniczyć
Standardowej - liczącej 8-10 osób
Małej - 5-7 osób
Czy kameralnej - 3-4 osoby
Niewielka liczba uczestników pozwala na dopasowanie zajęć do potrzeb każdego słuchacza, jednocześnie sprawia, że zajęcia są bardziej urozmaicone niż w przypadku spotkań indywidualnych

Lektorzy

Nasi lektorzy to fachowcy w swojej dziedzinie, jak również pasjonaci języka z przeróżnymi zainteresowaniami. Zawsze zaangażowani, którzy kochają języki obce i pracę z dziećmi czy młodzieżą. Wspierają, motywują a w dodatku zarażają sympatią do języka i dbają o dobre relacje w grupie.

Metody nauki

Wychodzimy poza ramy narzucone przez system edukacyjny.

Łączymy różne metody nauki w zależności od wieku uczestników, od umiejętności oraz potrzeb grupy. Zajęcia prowadzimy przez zabawę, interakcję, wprowadzając wiele urozmaiceń i elementów zaskoczenia dla ucznia. Zajęcia są ciekawe, przyjazne i skrojone na miarę potrzeb.

Tworzymy własne scenariusze zajęć. Korzystamy z różnych podręczników oraz materiałów a tematy na zajęcia przygotowujemy sami biorąc pod uwagę Twoje potrzeby,

Przychodząc do nas potrzebujesz wziąć tylko długopis… ale często i on się u nas znajduje. :)

Współpraca

Ofertę kierujemy do przedszkoli, szkół oraz placówek edukacyjnych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda